Ubezpieczenie NNW

UBEZPIECZENIE NNW DLA STUDENTÓW, DOKTORANTÓW I PRACOWNIKÓW UŁ

Tak jak w latach ubiegłych również w roku akademickim 2016/2017 proponujemy studentom, doktorantom i pracownikom naszej uczelni możliwość ubezpieczenia się od następstw nieszczęśliwych wypadków (ubezpieczenie NNW).

Niska składka (67 zł za cały okres ubezpieczenia) oraz szeroki zakres ochrony powodują, że warto skorzystać z tej propozycji, przygotowanej specjalnie dla społeczności akademickiej UŁ przez firmę PZU SA  (w związku z wykonywanym zawodem, nauczyciele akademiccy mogą dodatkowo ubezpieczyć się od odpowiedzialności cywilnej  za  kwotę 5 złotych).

W celu przystąpienia do ubezpieczenia należy:

studenci i doktoranci – wypełnić wniosek na stronie www.nnw-studentow.pl  i opłacić składkę,

pracownicy – wypełnić wniosek na stronie www.nnw-studentow.pl  i opłacić składkę, lub zgłosić się do Działu Płac  (Rektorat, ul. Narutowicza 68, pokój nr 1) do 14.11.2016 r. i podpisać zgodę na potrącenie składki z wynagrodzenia.

Szczegółowe informacje na temat zakresu i kwot ubezpieczenia znajdują się na stronie: www.nnw-studentow.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.