Szanowni Państwo,

W imieniu „EC1 Łódź – Miasto Kultury” w Łodzi, zwracam się z uprzejmą prośbą o przekazanie  informacji wszystkim potencjalnym interesariuszom, a w szczególności studentom, że aktualnie prowadzony jest nabór kandydatów do pracy na stanowisko:

Opiekun ekspozycji (Animator) w Dziale Ekspozycji Centrum Nauki i Techniki EC1.

Wyjątkowa architektura, wartości historyczne, multimedia, które ożywiają zabytkowe wyposażenie elektrowni z początku XX wieku – to istotne walory powstającego Centrum Nauki i Techniki EC1, największej tego typu placówki w Polsce. Ale aby Centrum zaczęło naprawdę żyć, niezbędna jest praca Animatorów, którzy poprowadzą zwiedzających ścieżkami ekspozycji.

Poszukiwane są osoby komunikatywne, zaangażowane i otwarte, z preferencją dla pasjonatów nauk przyrodniczych, zainteresowanych energetyką, fizyką i przedmiotami ścisłymi.

Do zakresu zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało w

szczególności:

– informowanie zwiedzających Centrum Nauki i Techniki o tematyce i sposobie korzystania z ekspozycji

– wspomaganie zwiedzających w interakcji z ekspozycją

– prowadzenie pokazów na stanowiskach ekspozycyjnych

– reagowanie na sytuacje kryzysowe – uszkodzenia ekspozycji, sytuacje losowe, udzielanie pierwszej pomocy

– bieżący nadzór nad ekspozycją – obsługa i monitorowanie prawidłowości działania urządzeń

Wymagania niezbędne/konieczne:

– wykształcenie przynajmniej średnie

– wysoki poziom kultury osobistej, komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów ze zróżnicowanymi grupami odbiorców

– zainteresowanie naukami ścisłymi i przyrodniczymi, pasja popularyzatorska

– umiejętność pracy w zespole, samodzielność

– gotowość do pozyskania nowej, niezbędnej do pracy wiedzy i umiejętności.

Oferujemy możliwość zatrudnienia w pełnym i niepełnym wymiarze czasu pracy.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru znajdują na stronie internetowej pod adresem: http://www.bip.ec1lodz.pl/  oraz na portalu www.praca.pl<http://www.praca.pl>

Wyrażam nadzieję, że nasza oferta spotka się z zainteresowaniem środowiska akademickiego.

Paweł Żuromski

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.